Kolmio Ryodoraku

Metoda Ryodoraku jest znana od 50 lat; została opracowana przez prof. Yoshio Nakataniego w Japonii. W Polsce prekursorami byli lekarze z Poradni Leczenia Akupunkturą (obecnie Centrum Akupunktury im. prof. Z. Garnuszewskiego). Ryodoraku oznacza linie wysokiej przewodności elektrycznej. Pokrywają się one z meridianami klasycznej akupunktury. Od 1950 roku w Osace (Japonia) prowadzone były pod kierunkiem prof. Y. Nakataniego badania mające na celu znalezienie zależności między funkcjonalnym stanem narządów wewnętrznych a wartościami oporności elektrycznej mierzonej w punktach odpowiednich meridianów. Zlokalizowano punkty charakteryzujące się zwiększoną przewodnością w stosunku do przewodności przylegających do nich obszarów. Punkty te zostały nazwane punktami reaktywnymi elektroprzepuszczalnymi REPP (ang. Reactive Elektro - Permeable Point). Badania przeprowadzone na dużej grupie ludzi chorych i zdrowych wykazały, że REPP ujawniają się u chorych ze schorzeniami nerek w 9 przypadkach na 10 badanych, natomiast u zdrowych nie są wykrywane. Okazało się, że zlokalizowane REPP układają się w jedną linię, pokrywając się z punktami meridianu nerek. Linię tę prof. Nakatani nazwał Ryodoraku nerkową. W ten sposób ustalono kolejne linie dla pozostałych meridianów.

Gabinety posługujące się tą metodą uzyskują dokładną i szczegółową analizę stanu energetycznego 12 głównych narządów oraz portret wegetatywny organizmu. Badanie wykonuje się przed rozpoczęciem oraz po zakończonej terapii aby ocenić jej skuteczność. Badanie jest bezbolesne, polega na pomiarze przewodności punktów akupunkturowych na dłoniach i stopach.

Taka analiza znakomicie komponuje się z zabiegami proponowanymi w Państwa placówce. Jeśli proponujemy klientowi serie zabiegów Body Detox to możemy przeprowadzić taki pomiar przed zabiegami i po 10 sesjach. W ten sposób klient może przekonać się naocznie jak bardzo porowaciła się stan energetyczny i fizyczny jego organizmu.

 

Podstawowe zastosowania aparatu KOLMIO RYODORAKU:

diagnoza:
- szybka i łatwa wstępna diagnoza ogólnego stanu chorego,
- diagnoza szczegółowa na podstawie tabeli symptomów,
- znakomity punkt wyjścia do pełnej diagnozy przeprowadzonej przez lekarza

stymulacja:
- natychmiastowa korekcja ogólnego stanu zdrowia,
- stymulacja ukierunkowana na konkretne schorzenia,

wykrywanie punktów:
- znakomity, automatyczny punktoskop, dostosowujący się do każdego rodzaju skóry,

kontrola:
- rzetelna weryfikacja wszelkich działań leczniczych, nie tylko z medycyny konwencjonalnej, ale także niekonwencjonalnej - wystarczy wykonać diagnozę Ryodoraku przed zastosowaniem środka leczniczego i po zastosowaniu.

 


KOLMIO RYODORAKU jest wyrobem medycznym spełniającym wymagania Dyrektywy Medycznej Unii Europejskiej i posiada certyfikat zgodności.


 

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo dzwoniąc do naszej firmy. Zapraszamy!
 

Dowiedz się więcej: biuro@body-detox.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kom. +48 509 981 132
kom. +48 606 429 417
e- mail: biuro@body-detox.pl

Urządzenia

Piszą o nas


Copyright© Body Detox