DETOX SYSTEM

Niniejszym oddajemy w Państwa ręce rewelacyjne urządzenie wspomagające codzienną walkę organizmu ze stresem, obciążeniami, chorobami, jedzeniem przesyconym chemią i innymi chorobotwórczymi czynnikami.

DETOX SYSTEM to aparat podnoszący odporność organizmu na choroby i inne dolegliwości. Urządzenie to bardzo dobrze współdziała również z wykonywanymi zabiegami kosmetycznymi dzięki wstępnemu oczyszczeniu organizmu z toksyn.

Aparat jest uznanym urządzeniem terapeutycznym szeroko rozpowszechnionym w krajach europejskich (Anglia, Niemcy, Włochy, Austria). Występuje pod różnymi nazwami handlowymi w zależności od rynku i modelu np. DETOX SYSTEM, AQUA DETOX, BODY DETOX, BIO DETOX.

Składa się z części sterującej zabiegiem gdzie możemy ustawić parametry takie jak czas i natężenie zabiegu, brodzika, w którym zanurzamy stopy oraz zasilacza. Urządzenie przeznaczone jest do GABINETÓW ODNOWY BIOLOGICZNEJ, SPA, HOTELI

Materiał zamieszczony zakładce ARTYKUŁY, przedstawia wiedzę, która pozwoli zrozumieć istotę działania urządzenia, pomocną w użytkowaniu DETOX SYSTEM.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kom. +48 509 981 132
kom. +48 606 429 417
e- mail: biuro@body-detox.pl

Urządzenia

Piszą o nas


Copyright© Body Detox