ECO DETOX

Niniejszym oddajemy w Państwa ręce rewelacyjne urządzenie wspomagające codzienną walkę organizmu ze stresem, obciążeniami toksycznymi, jedzeniem przesyconym chemią i innymi chorobotwórczymi czynnikami. Urządzenie ECO DETOX jest domową wersją Profesjonalnego urządzenia znanego pod nazwą Detox System Professional lub Bio Detox. Obydwa urządzenia mają tę samą konstrukcję układu sterującego z tym, że wersja domowa została zmniejszona wymiarowo i stała się tym samym wersją mobilną urządzenia. Oznacza to, że gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek jedziesz może je zabrać ze sobą. Zatrucie, złe samopoczucie? – teraz mając do dyspozycji mini wersje urządzenia do detoksykacji nie musisz obawiać się ataku alergii, zatrucia toksynami itp..

Serce – układ sterujący Detox System Professional zostało zamknięte w nowej, małej obudowie. Urządzenie jest lekkie i bardzo poręczne. Zmieści się do każdego bagażu. Producent założył, że brodzik można z powodzeniem zastąpić niewielką miską, która jest powszechnie dostępna w każdym gospodarstwie domowym. Dlatego też przy znacznym ograniczeniu kosztów produkcji oraz wyposażenia ECO DETOX do minimum producent zaproponował nową znacznie niższą cenę. Teraz KAŻDY może pozwolić sobie na posiadanie urządzenia w domu, które pomoże walczyć z wszechobecnymi toksynami.

Badania, które są zamieszczone w podręczniku, wykonane dla urządzeń Bio DETOX oraz Detox System Professional dotyczą również ich mniejszej wersji ECO DETOX. Urządzenie to ma dokładnie takie samo zastosowanie jak jego większa wersja!

Zapraszam do konsultacji telefonicznej. Pracuję na tych urządzeniach już od 12 lat. Chętnie więc służę pomocą i swoim doświadczeniem

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kom. +48 509 981 132
kom. +48 606 429 417
e- mail: biuro@body-detox.pl

Urządzenia

Piszą o nas


Copyright© Body Detox