Potwierdzenie działania


1. Najszybszym testem na działanie zabiegów jest test wykonywany przy pomocy aparatu RYODORAKU

Opis badania metodą Ryodoraku
  • Badanie polega na pomiarze przepływu prądu w punktach energetycznych odpowiadających poszczególnym organom. Ogólny poziom energii jest średnią energii poszczególnych organów.
  • Przepływ prądu jest przedstawiony w postaci słupków. Dwa sąsiadujące słupki odpowiadają jednemu organowi.
  • Pomiar jest dokonywany w mikroamperach.
  • Badanie zostało przeprowadzone o 18:39. Średni poziom ustalił się na poziomie 94 mikroampery ( 81-107)
  • Następnie przeprowadzono zabieg BODY DETOX® i po odpoczynku pacjenta ponowiono badanie o 19:52. Średni wynik ustalił się na poziomie 117 mikroampery ( 101-133)
  • Przekładając wyniki tego badania na język praktyczny można stwierdzić, że prąd płynął najkrótszą drogą ( czyli tą samą przed i po zabiegu ). Ponieważ po zabiegu wartość prądu była dużo wyższa więc nasuwa się oczywisty wniosek, że opór wywołany przez zanieczyszczenia był dużo mniejszy.

Konkluzja

Nastąpiło podniesienie energii komórek, a co za tym idzie podniesienie żywotności organizmu o ponad 24,4% już po pierwszym zabiegu.

Wyniki te korelują z wyglądem krwi przed i po zabiegu. Komórki krwi widoczne na powyższych zdjęciach „po zabiegu” żyją kilkakrotnie dłużej.

 

2. Następnym testem są badania krwi pod mikroskopem w ciemnym polu widzenia

 

PO SERII ZABIEGÓW


 

 


Powyższe sekwencje zdjęć są tylko przykładami ilustrującymi działanie aparatu DETOX SYSTEM®/BODY DETOX®. Zostały wykonane setki zdjęć i wszystkie pokazują podobne efekty. Wybrane powyżej ilustrują zróżnicowanie wyglądu krwi u różnych osób co wynika ze stanu ich zdrowia. Wspólna jest tylko konkluzja, że po serii zabiegów krwinki w warunkach ekstremalnych (światło, brak tlenu) żyją zdecydowanie dłużej a osocze jest praktycznie pozbawione złogów i zanieczyszczeń. Brak efektów działania wolnych rodników.


Kropla krwi pacjenta jest bezpośrednio nanoszona na szkiełko podstawowe i przykryta szkiełkiem nakrywkowym. Tak przygotowany preparat jest natychmiast badany pod powiększeniem 1200 razy. Preparat jest oświetlony światłem które pada pod specjalnym kątem do badanej próbki.

Obraz, który ukazuje się w mikroskopie pozwala wyciągnąć bardzo ważne wnioski odnośnie stanów patologicznych organizmu. Pokazuje również tendencję krwi i jej komórek do zmian degeneracyjnych lepiej niż jakakolwiek inna metoda.

Mikroskopia z ciemnym polem widzenia pozwala także ocenić zagrożenia związane z zachorowaniem lub przebiegiem schorzeń przewlekłych. Ta szczególna metoda badania umożliwia obserwacje mikroorganizmów we krwi pozwala i na dokładne określenie składu krwi a szczególnie kondycji leukocytów erytrocytów, osocza oraz obecnych w nim mikrobów.

Badanie krwi pod mikroskopem ciemnego pola jest doskonałą metoda dokładnego i wczesnego rozpoznawania na podstawie zmian we krwi. Za pomocą tej metody mogą być rozpoznane choroby we wczesnym stadium. Przy zastosowaniu kontrastów widać podczas badania nawet komórki grzybów.

 

3. Wykonywane były testy na wydalanie metali ciężkich. Na kartach mogą Państwo zobaczyć w górnej części wyniki obecności metali ciężkich po I teście (po lewej stronie) i po kilku dalszych (po prawej stronie).Widać wyraźnie mniejszą obecność metali ciężkich po serii zabiegów

 

 

4. Wykonano również badania mikrobiologiczne w SPECJALISTYCZNYM LABORATORIUM BADAWCZYM „ITA-TEST” S.C.


WYNIKI BADANIA MIKROBIOLOGICZNEGO

Zleceniodawca:

Body Detox

Przedmiot badania:

Woda z kranu pobrana 20.02.03 r.

Próbki do badania dostarczono dnia

20.02.03r.

Opakowanie próbki:

Pojemnik sterylny

Oznakowanie próbki:

210/761A/03


Wyniki posiewów:

Ogólna liczba bakterii na agarze w temp 37°C w 1ml próbki

35

Ogólna liczba bakterii na agarze w temp 20°C w 1ml próbki

15

Liczba bakterii z grupy coli w 100 ml wody

stwierdzono


Miano coli = 3

Przedmiot badania:

Woda z urządzenia DETOX SYSTEM®/BODY DETOX®. Woda z kranu po zabiegu z cewką (samo urządzenie) bez stóp. Pobrana 20.02.03 r.

 

Próbki do badania dostarczono dnia :

20.02.03r.

Opakowanie próbki:

Pojemnik sterylny

Oznakowanie próbki:

211/762A/03

 

Wyniki posiewów:

Ogólna liczba bakterii na agarze w temp 37°C w 1ml próbki

1

Ogólna liczba bakterii na agarze w temp 20°C w 1ml próbki

 

5

Liczba bakterii z grupy coli w 100 ml wody

nie stwierdzono


Badanie było prowadzone tylko na wodzie pobranej ze źródła i na wodzie uzyskanej po zabiegu bez udziału człowieka. Stwierdziliśmy w trakcie testów, że organizm ludzki wydziela do wody tyle bakterii (choćby spocona skóra z nóg) , że wyniki pokazują olbrzymią ilość bakterii wydzielaną do wody po zabiegu. Tak więc stwierdziliśmy tylko, że ilość bakterii która została wyhodowana z wody naturalnej była znacznie wyższa niż z tej samej wody po zabiegu. Aparat ma właściwości bakteriobójcze, co może być pomocne przy leczeniu np. grzybic. Bardzo dobry efekt przy kąpieli stóp daje dodanie kilku kropel olejku herbacianego (dostępny w aptekach bez recepty).

Dowiedz się więcej: biuro@body-detox.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kom. +48 509 981 132
kom. +48 606 429 417
e- mail: biuro@body-detox.pl

Urządzenia

Piszą o nas


Copyright© Body Detox