Dr. Mary Staggs - główne tezy wynalazcy urządzenia

Prawie każdy może skorzystać z programu Dr. Mary Staggs. Nawet ci, którzy myślą, że są zdrowi i dbają o zrównoważona dietę. Terapia M.S. doskonale uzupełnia inne terapie. W opinii wielu osób, które odczuwały zmęczenie lub „zdołowanie”, zabiegi Body Detox zdecydowanie wpłynęły na poprawę ich samopoczucia.


Jest wiele powodów aby użyć metody M.S. Głównym jest to, że metoda ta jest efektywną i nieinwazyjną drogą do stymulacji i zrównoważenia twojego pola bio-energetycznego. Ułatwia lepsze funkcjonowanie organów i autodetoksyfikację. Pamietaj, że jeśli masz 30, 40, 50 i więcej lat to zużyłeś te lata na swój dzisiejszy stan zdrowia i zatoksycznienia organizmu. Gorąco polecamy i rekomendujemy abyś korzystał regularnie z programu stymulacji i detoksyfikacji .

Według informacji podanych przez Dr Mary Staggs zabiegi mogą być aplikowane również:
  • Dzieciom od szóstego miesiąca życia,
  • Cukrzykom typu 1
  • Osobom po chemioterapii lub radioterapii
  • Posiadaczom metalowych protez

Przeciwwskazania
  • Rozrusznik lub coś wszczepionego z zasilaniem
  • Epilepsja
  • Transplantacja
  • Hemofilia

Zabieg MS jest zogniskowany na dostarczeniu użytkownikom alternatywnej drogi do dobrego zdrowia. MS Ionic Detox foot Bath jest nieinwazyjną holistyczną całkowicie naturalną drogą mającą pomóc organizmowi w pozbyciu się toksyn w procesie elektrolizy i biostymulacji.

Zabieg BODY DETOX jest zogniskowany na dostarczeniu alternatywnej drogi do dobrego zdrowia. Jest nieinwazyjną holistyczną całkowicie naturalną drogą mającą pomóc organizmowi w pozbyciu się toksyn w procesie elektrolizy i biostymulacji

My ze swej strony pragniemy przedstawić zasadę działania Body Detox i przybliżyć Państwu wiedzę na ten temat abyście mogli Państwo sami ocenić w jaki sposób zabiegi te wspomagają naszą drogę do lepszego zdrowia i dobrostanu.


Źródło: www.marystaggsdetox.com.au
Dowiedz się więcej: biuro@body-detox.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kom. +48 509 981 132
kom. +48 606 429 417
e- mail: biuro@body-detox.pl

Urządzenia

Piszą o nas


Copyright© Body Detox