Jonizatory wody

Urządzenie wspierające proces oczyszczania organizmu z zalegających w nim niebezpiecznych toksyn – to właśnie jonizator wody. Jego skuteczne działanie powoduje, że do wnętrza ustroju nie dostają się żadne niebezpieczne substancje, mające szkodliwy wpływ na działanie różnych układów, a co za tym idzie – jest on bardziej odporny na choroby. To nowoczesne rozwiązanie jest coraz częściej stosowane przez osoby świadome tego, jak ważna dla ich zdrowia jest odpowiednia dieta wzbogacona w naturalne składniki. Woda wytworzona w procesie jonizacji to płyn najwyższej jakości, który jest już dobrze znany przedstawicielom jednej z najzdrowszych narodowości świata – Japończykom. Przywraca organizmowi właściwy poziom PH i wpływa na polepszenie przemiany materii oraz zwiększenie odporności a także zapewnia długowieczność.

Nadmierne zakwaszenie, a woda alkaliczna

Złe samopoczucie, na które skarży się wielu z nas, zaczyna nam towarzyszyć każdego dnia. Często decydujemy się wtedy na stosowanie modnych suplementów diety. Jeżeli jednak okazują się one nieskuteczne, zaczynamy zastanawiać się, co tak naprawdę nam dolega. W pierwszej kolejności udajemy się do lekarza by wykonać analizę krwi i moczu, ale okazuje się, że wyniki badań nie są niezadowalające. Mimo tego stan naszego zdrowia nie ulega poprawie. Gdzie więc leży przyczyna osłabienia, nadmiernego zmęczenia, bólu głowy i kłopotów ze snem? Być może tkwi ona w zaburzonej równowadze kwasowo-zasadowej.

Czytaj dalej

   

WODA - nieoceniony eliksir życia

Woda jest niezbędna do życia, ale może być niebezpieczna. Przez całe życie wypijamy około 40 tysięcy litrów wody, powinniśmy więc w sposób szczególny zadbać o jej jakość. Dlatego strategia zaopatrzenia domu w wodę jest niezwykle ważna. Bez jedzenia możemy wytrzymać nawet kilka tygodni, a bez wody zaledwie kilka dni. Jest ona niezbędnym czynnikiem warunkującym procesy zachodzące w organizmie oraz zjawiska życiowe. Dzięki niej w cytoplazmach komórek zachodzą życiodajne procesy fizjologiczne. Bez niej niemożliwe byłoby trawienie, wydalanie czy regulacja ciepłoty ciała.

Czytaj dalej

   

WODA ZJONIZOWANA - suplement XXI wieku

Osoby dbające o swoje zdrowie i profilaktykę zdają sobie sprawę z tego, że dobra jakościowo woda jest niezbędna do życia. To właśnie ona jest podstawą funkcjonowania każdej najmniejszej komórki. Z dnia na dzień nasza wiedza na temat konieczności jej spożywania w odpowiednich ilościach jest coraz większa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to klucz do osiągnięcia długowieczności. Nowoczesne rozwiązania powodują, że cudowna woda to już nie tylko bajkowy wymysł, ale rzeczywistość, której każdy z nas może doświadczyć we własnym domu bez konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy.

Czytaj dalej

   
Copyright© Body Detox