Suplementy

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z rewelacyjnym preparatem poprawiającym kondycję skóry, paznokci i włosów SILICEA niemieckiej firmy HUBNER. – już dostępnym w naszym Salonie.

Silicea firmy Hubner jest jednym z najlepszych preparatów krzemionki dostępnym na rynku. Ten pierwiastek śladowy jest niezbędnym budulcem tkanek wymagających elastyczności i wytrzymałej konstrukcji. Koloidalne postaci krzemu są niezwykle potrzebne organizmowi ludzkiemu.

Original Gel Hubner Silicea posiada naukowy certyfikat skuteczności we wzmacnianiu tkanki łącznej, włosów i paznokci. Preparat sprzedawany jest w Europie już od ponad 50 lat. Jego wyjątkowość i unikalność to krzemionka w czystej, silnej formie oraz żelowa konsystencja zapewniająca jego najszybsze i najlepsze wchłonięcie i przyswojenie.

Każdy dzień naszego życia pozostawia ślady na naszym ciele a poszukiwanie środka wiecznej młodości trwa od wieków - niestety bezskutecznie. Dlatego tak ważne jest przeciwdziałanie procesom starzenia, poprzez leczenie od wewnątrz. Od ponad 100 lat znane jest regenerujące działanie naturalnej substancji - kwasu krzemowego, który zawarty jest w Original Gel Silicea, w formie zmikronizowanej, bez dodatków chemicznych tj. konserwantów i barwników. Zaleca się 3- miesięczną terapię raz w roku - wiosną lub jesienią. Silicea 500ml wystarcza na miesięczną kurację.

Korzyści dla skóry:
 - nawilżenie tkanek
 - pojędrnienie i odmłodzenie wyglądu skóry
 - poprawa transportu substancji odżywczych do komórek skóry
 - wzrost ilości i jakości tworzonych włókien tkanki łącznej, kolagenu i elastyny

Korzyści dla paznokci:
 - wzmocnienie struktury paznokcia
 - dobre zaopatrzenia paznokcia w substancje odżywcze

Korzyści dla włosów:
 - utrzymanie zdrowych, mocnych, lśniących włosów (niedobory krzemu to łamliwe, wypadające i suche włosy)
 - prawidłowe zaopatrzenie włosa w substancje odżywcze od cebulek, aż po same końce
 - poprawa stabilności, struktury i wyglądu włosa

Krzemionka jest niezbędnym składnikiem odżywczym i budulcowym dla wszystkich struktur zbudowanych z tkanki łącznej tj. ścięgien, mięśni, skóry, paznokci, włosów. W procesie starzenia, poziom krzemionki w niektórych tkankach, takich jak naczynia krwionośne i skóra spada, dochodzi do osłabienia tkanki łącznej i powstawania cellulitu. Jest to zjawisko, występujące głównie u kobiet. Powodem jest to, że górne warstwy skóry, w którym znajduje się tkanka łączna, są z natury cieńsze u kobiet niż u mężczyzn. Ponadto tkanka tłuszczowa kobiet składa się z większych struktur ułożonych luźno w sieci, które łatwiej przechowują tłuszcz. Predysponuje to do "skórki pomarańczowej" . Istnieje jednak sposób, aby temu zapobiec.

Krzemionka wspiera produkcję kolagenu i elastyny w organizmie. Kolagen zapewnia ujędrnienie skóry, elastyna utrzymuje elastyczność i sprężystość. Kiedy się starzejemy, poziom krzemu w organizmie zmniejsza się. Elastyczność i sprężystość tkanki łącznej maleją, a zdolność wiązania wody jest zmniejszona. Krzemionka zapewnia skórze prawidłowe wiązanie wody i ma pozytywny wpływ na metabolizm skóry. W tym samym czasie, pomaga budować tkankę łączną i pobudza wzrost włosów i paznokci. Ciało ludzkie potrzebuje krzemionki do wykonywania tych funkcji. Krzem to pierwiastek śladowy, który musi być dostarczany w sposób ciągły naszej diecie.

Silicea Gel ma również zastosowanie zewnętrzne.

Silicea Gel zawiera żelową formę kwasu krzemowego która posiada wysoką zdolność wiązania patogenów tj. bakterie i wirusy, czyniąc je nieaktywnymi. Dlatego żel jest zalecany również w aplikacjach zewnętrznych na rany tj. skaleczenia, otarcia, zadrapania, wypryski i lokalne podrażnienia skóry. Efekt chłodzący i łagodzący kwasu krzemowego sprawdza się również przy umiarkowanych oparzeniach i poparzeniach słonecznych.
 

ZASTOSOWANIE PROFILAKTYCZNE:
1 miarka zawierająca 15 ml Original Silicea Gel / na szklankę napoju - codziennie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!


tel.  22 423 92 40
tel.  22 423 92 41

kom.  +48 606 429 417
e- mail: biuro@body-detox.pl

Urządzenia

Piszą o nas


Copyright© Body Detox